Припремна настава (Математика)

Сваке године Рачунарска гимназија организује припремну наставу за полагање пријемног испита из математике. Ове године настава почиње у суботу, 03.12. и биће одржана и 10. и 17. децембра. Због великог интересовања, ученици су распоређени у два термина: од 08:30-10:00 и од 10:15-11:45.

За све ученике који су у предупису, припремна настава је урачуната у цену школарине.

За упис у Рачунарску гимназију полаже се пријемни испит из математике. Максималан број бодова које ученици могу да освоје је 70. Резултати пријемног испита излазе истога дана. Задаци за овај испит су из литературе одобрене од стране надлежног министарства, односно Збирке задатака, а задатке са пријемних испита претходних година можете видети и ОВДЕ.

Ученици су подељени у групе које можете пронаћи у наставку.

Настава ће се за обе групе изводити у учионици РАФ 21, на трећем спрату Кнез Михаилове 6.

Што се тиче прибора, ученицима је потребна свеска и оловка, а после ће им наставник напомињати уколико нешто још буде потребно.

3. децембар 2022.

17. децембар 2022.