Бесплатна WEB радионица за средњошколце

20. децембар 2012.

Рачунарски факултет почетком другог полугодишта организује бесплатну WЕB радионицу за по једног ученика из гимназија и електротехничких школа које се налазе на територији Београда. Радионицу ће држати професори и асистенти РАФ-а, а настава ће се одржавати суботом, почев од 02. фебруара 2013. године.|

У овој радионици упознаћемо се са архитектуром веба и основним принципима израде динамичких сајтова. Направићемо свој динамички сајт и у њему применити основе HTML, CSS, JavaScript и PHP - доминантних технологија модерног интернета. На крају радионице сваки учесник имаће свој мини-сајт и основу за даљи напредак и усавршавање на овом пољу.