Photoshop радионица за ученике

19. децембар 2012.

Због великог интересовања ученика ОШ "Доситеј Обрадовић" и ОШ "Мика Алас" поново је одржан јавни час, односно графичка радионица за обраду фотографије. Предавање на тему "Обрада фотографије у пар корака" (лекција из предмета „Примена рачунара“) приредио је професор РГ-а Предраг Бујић, који је иначе и сертификовани Adobe предавач. Основци су се упознали са радним окружењем програма за обраду фотографије (Photoshop) и научили како да побољшају своје фотографије или направе интересантне карикатуре.

Ово је четврти јавни час који Рачунарска гимназија приређује за матуранте основних школа из Београда. Заинтересоване школе могу пријавити своје ученике на мејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. . Потребно је оставити контакт податке како би се потврдило одржавање предавања, као и навести број ученика који долази.