Одржан трећи јавни часу у гимназији

12. децембар 2012.

Данашњи гости наше школе били су ученици ОШ "Павле Савић" из Миријева који су слушали предавање на тему "Рачунарство у настави математике". Треће по реду јавно предавање за ученике основних школа одржао је професор Филип Марић, који је упознао присутне са применом информатике у математици. Фотографије са јавног часа можете погледати у галерији.

Следеће предавање одржаће се у уторак 18. децембра 2012. године, а поново ћемо имати радионицу из Photoshop-a. Сви заинтересовани могу пријавити своје ученике на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., најкасније до петка 14.12.2012. Потребно је оставити контакт податке како би се потврдило одржавање предавања, као и навести број ученика који долази.