Врата РГ-а поново отворена за основце

17. октобар 2013.

Гости другог циклуса јавних часова у РГ-у били су ученици ОШ "Павле Савић", ОШ "Раде Драинац" и ОШ "Уједињене нације" који су слушали предавање на тему "Основи програмирања и програмски језик C#". Прво овогодишње јавно предавање за ученике основних школа одржала је професорка Душа Вуковић, која је упознала присутне са логиком програмирања.

Следеће предавање одржаће се у среду 30. октобра 2013. године. Сви заинтересовани могу пријавити своје ученике на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., најкасније до петка 25.10.2013. Потребно је оставити контакт податке како би се потврдило одржавање предавања, као и навести број ученика који долази.

Више информација се може добити на тел. 2636090.