Окружно такмичење из информатике (Средња школа)

Окружно такмичење из информатике за ученике средње школе организује се у недељу, 27.02.2022. од 11 до 15 часова у Рачунарској гимназији и Математичкој гимназији (Краљице Наталије 37).

Обавезно је поштовање епидемијских мера у свим просторијама гимназије (ношење маски, дезинфекција руку и бесконтактно мерење температуре при уласку).

За такмичење ће бити отворена оба улаза Рачунарске гимназије: из Кнез Михаилове 6 и са Трга републике 5.

Молимо такмичаре да дођу пола сата раније. Вода је обезбеђена за такмичаре.

Списак такмичара распоређених у Рачунарској гимназији: spisak-takmicara-okruzno-inf-srednjoskolci-racunarska-azurno

Списак такмичара распоређених у Математичкој гимназији: Spisak-takmicara-okruzno-inf-matematička-srednjoskolci

Агенда такмичења:

1. 10.30 – Долазак (из Кнез Михаилове 6 или са Трга републике 5);
  2. 11.00-15.00 – Израда задатака;
  3. Резултати ће бити објављени на сајту Рачунарске гимназије и на сајту такмичења.

27. фебруар 2022.

27. фебруар 2022.