Шта уписују ученици РГ-а?

Андрејић Алекса

Арамбашић Данијела

Басоровић Југ

Батинић Петар

Бурмавезић Лука

Вукајловић Анђела

Данић Алекса

Награде:

2021:

  • Државно такмичење талентованих ученика, за математику (Регионални центар за таленте) – 2. место;
  • Државно такмичење из информатике – 2. награда;
  • Финале Algoge такмичења;
  • Bubble Cup такмичење – 1. место на квалификацијама.

Ђорђевић Тесла

Ђуровић Данило

Живановић Коста

Иванковић Растко

Јеловац Жана

Награде:

  • Државно такмичење талентованих ученика, за књижевност (Регионални центар за таленте) – 3. место.

Кркић Филип

Ласковић Марко

Лукић Богдан

Маринковић Стефан

Марић Јован

Милошевић Александар

Милутиновић Милош

Награде:

2021:

  • Српска информатичка олимпијада – 2. награда;
  • Државно такмичење из информатике – 1. награда;
  • Финале такмичења Algoge;
  • Bubble Cup – 1. место на квалификацијама за финале.

Мировић Јанко

Митровић Матеја

Мишчевић Јован

Момчиловић Лука

Нешић Андрија

Нешовановић Никола

Новковић Василије

Пајовић Ђорђе

Пејовић Огњен

Пилиповић Алекса

Пилиповић Лука

Радомировић Ања

Ристић Тадеј

Награде:

2021:

  • Српска информатичка олимпијада 2021. (ДИС) – трећа награда,
  • Државно такмичење из информатике 2021. (ДИС) – друга награда,
  • Државно такмичење из математике 2021.  (ДМС) – прва награда,
  • Државно такмичење из физике 2021. (ДФС) – прва награда,
  • Финале такмичења Algoge.

Ршумовић Миломир

Спасојевић Лука

Станојевић Софија

Стојановић Калина

Стојиљковић Матија

Сумрак Алекса

Тасовац Андреј

Томић Андреј

Томић Јован

Цагић Филип

Шиљег Клара

Ана Анџић

Армуш Миљан

Брајовић Вук

Бркић Душан

Награде:

2021:

  • Државно такмичење из информатике – 3. награда.

2020:

  • Окружно такмичење из информатике – 3. награда.

Будимац Лука

Виденов Ива

Дубовац Петар

Ђикић Матија

Ђорђевић Чедомир

Ђурђев Софија

Ђурић Нина

Жикић Вања

Златковић Алекса

Зрнић Лука

Илић Милица

Илић Цамбикос Милан

Јанковић Вук

Јањушевић Александра

Крстић Милан

Лазовић Маша

Медић Бојан

Милановић Дамјан

Мутавџић Вељко

Николић Душан

Никчевић Алекса

Новковић Ђорђе

Обрадовић Филип

Петковић Андреј

Петковић Павле

Поповић Радоје

Почековић Елена

Радојчић Андреј

Ракић Алекса

Ралевић Данило

Романић Игор

Савић Ана

Скупек Андреј

Срдановић Огњен

Срећковић Филип

Стевановић Алекса

Стевановић Софија

Стојановић Матеја

Тепавчевић Јелисавета

Трнинић Данило

Урошевић Александар

Цветковић Стеван

Цвијетић Вук

Шухарт Огњен

Абраванел Уна

Атанасовски Филип

Бабовић Андрија

Бојковић Вук

Болић Матеја

Бошковић Лазар

Вељовић Марко

Видовић Крсто

Вуксановић Лука

Дашић Андреј

Димитријевић Дуња

Награде:

2021:

  • Награда на 10. МТС АПП конкурсу
  • Учешће на Регионалном МТС АПП конкурсу

Дојић Михаило

Дојнов Игор

Допуђа Коста

Ђоковић Ђорђе

Игњатијевић Владимир

Награде:

2021:

  • Државно такмичење из физике – 1. место;
  • Државно такмичење из математике – похвала.

2020:

  • Државно такмичење из математике – 1. место.

2019:

  • Државно такмичење из физике – 2. место.

 

 

Илибашић Никола

Јанић Матеја

Јевтић Андрија

Јовичић Алекса

Јовичић Лана

Јоксић Лука

Катарић Тамара

Комненић Анђела

Награде:

2019. година

  • Трећа награда на такмичењу “Mathack”

2018. година

  • Прва награда на школском такмичењу средљошколаца у предузетништву “Пословни изазов”

Куртовић Милица

Маљковић Никола

Милaшиновић Стефан

Милошевић Милош

Мушикић Николај

Нешковић Огњен

Награде:

2021:

  • Српска информатичка олимпијада – 2. место;
  • Државно такмичење из информатике – 3. место.

2020:

  • Српска информатичка олимпијада – 3. место;
  • Окружно такмичење из информатике – 1. место;
  • Семинар рачунарства (машинско учење) – Истраживачка станица Петница.

Никитовић Милица

Никић Огњен

Oбрадовић Никола

Обрадовић Филип

Награде:

2021:

  • Награда на 10. МТС АПП конкурсу;
  • Специјална награда за иноватиновост на Регионалном МТС АПП конкурсу.

Павловић Борис

Павловић Никола

Паламаревић Марија

Награде:

2021:

  • Државно такмичење из математике, А категорија – похвала;
  • Окружно такмичење из информатике – 3. награда;
  • Пласман на изборно такмичење за Европску информатичку олимпијаду за девојке.

2020:

  • Државно такмичење из математике – 1. награда;
  • Окружно такмичење из информатике – 1. награда.

Пејчић Богдан

Перишић Радомир

Поповић Петра

Радовановић Марко

Радуловић Матија

Савић Андреа

Секешан Павле

Смоловић Виктор

Спремо Петар

Срећкoвић Димитрије

Сучевић Андреј

Тодоровић Владимир

Трајковић Нада

Хрњак Јован

Алексић Вељко

Алексић Марко

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Анђелић Александар

Анџић Димитрије

Атанасијевић Ивана

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Благојевић Михаило

2021:
ЕТФ, Софтверско инжењерство
Награде:
2019:
  • Окружно из информатике, А категорија – 1. награда
2018:
  • Окружно из информатике, А категорија – 1. награда
  • Окружно из математике, Б категорија – 3. награда

Божиновић Михаило

Бошковић Марко

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Брујић Богдан

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Будисављевић Вања

Влаховић Бошко

Влаховић Урош

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Вуковић Александар

Вуксановић Лазар

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Голубовић Војин

Ђерић Вељко

Ђорђевић Сташа, ђак генерације

2021:

  • РАФ, Рачунарске науке
  • МАТФ

Награде:

2021. година:

  • Трећа награда на Окружном такмичењу из математике
  • Трећа награда на Државном такмичењу из математике

2020. година

  • Друга награда на Окружном такмичењу из математике
  • Похвала на Државном такмичењу из математике

2019. година

  • Трећа награда на Окружном такмичењу из математике
  • Трећа награда на математичком такмичењу „Мислиша 2019“, основни ниво

Атлетика:

  • Прво место на Првенству Београда у дворани за млађе јуниоре/ке у дисциплини 1500м
  • Треће место на Првенству Београда у дворани за сениоре/ке у дисциплини 3000м
  • Прво место на Првенству Београда за млађе јуниоре/ке у дисциплини 3000м
  • Треће место на Првенству Србије за старије јуниоре/ке у дисциплини 5000м
  • Друго место на Јесењем првенству Београда у кросу у дисциплини 2000м млађе јуниорке

2018. година

  • Друга награда на Окружном такмичењу из математике
  • Трећа награда на Државном такмичењу из математике
  • Друга награда на Окружном такмичењу из физике
  • Друга награда на Државном такмичењу из физике

Ераковић Исидора

Јовановић Стефан

Јурјевић Виктор

Каришик Мехмедалија

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Кукољ Лазар

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Лопушина Никола

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Лукић Душан

Марковић Лазар

Микељевић Лука

Миловановић Лана

Мирчић Јана

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Младеновић Анђелија

Обрадовић Реља

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Пенушлиски Филип

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Пенушлиски Александра

Поповић Давид

Прешић Марко

Романдић Нина

Савић Јелена

Савић Лазар

Средовић Гаврило

Степановић Стеван

Стојановић Доротеа

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Тодоровић Тајана

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Томашевић Алекса

Хаџић Огњен

2021:

РАФ, Рачунарске науке

Шајатовић Немања

Шулеић Ђорђе

Аћић Анђела

2020:

Универзитет Британске Колумбије, Канадa (The University of British Columbia)

Бакаревић Хана

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Бунчић Алекса

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Видојевић Алекса

2020:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Вујичић Виктор

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Вулетић Алекса

2020:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Давидов Никола

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Видојевић Алекса

Дурмиш Данијел

Ђурић Ања

2020:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Живковић Огњен

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Зорановић Милица

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Јевтић Иван

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Јовановић Милета

2020:

Математички факултет, Универзитет у Београду

Јовановски Михаил

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Крсмановић Димитрије

Кузмановић Андреа

Кука Алекса

2020:

Грађевински факултет, Универзитет у Београду

Лекић Марко

Милић Гаврило

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Михаиловић Марко

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Невољица Матија

2020:

Економски универзитет у Бечу (Wirtschaftsuniversität Wien)

Павићевић-Чорак Андреа

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Павловић Игор

Прокић Алекса

Петровић Реља

Раденковић Жарко

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Рашевић Петар

2020:

Машински факултет, Универзитет у Београду

Спремо Александар

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Станковић Алекса

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Тартаља Лука

2020:

Висока школа струковних студија за информационе и комуникационе технологије

Томић Богдан

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Трајковић Михаило

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Тришовић Павле

Чолаковић Андрија

Чалић Тома

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Благојевић Марко

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Бркић Марко

2019:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Брнабић Матија

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Вучелић Страхиња

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Драгић Димитрије

Дурмиш Дина

2019:

Факултет за економију, финансије и администрацију, Универзитет Метрополитен

Ђелић Андрија

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Ђукић Михајло

2020:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Елезовић Алекса

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Јевтић Сава

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Кесић Срђан

Кузмановић Димитрије

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Максимовић Данијел

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Малић Борис

Марковић Илија

2019:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Меденица Андрија

Милошевић Лука

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Милошевић Синиша

2019:

Империјал колеџ у Лондону

Пантелић Павле

Пешић Лука

Пешталић Алекса

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Премовић Лазар

2019:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Савић Алекса

Савић Вук

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Симић Лука

2019:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Средовић Михаило

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Стевановић Павле

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Тмушић Филип

Емилија Џејн Урошевић

Худак Лав Леон

2019:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Цупаћ Илија

Алек Кулунџић

Александар Допуђа

2018:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Анастасија Радоњић

2018:

  • Математички факултет, Универзитет у Београду;
  • Рачунарски факултет, Универзитет Унион.

Андреј Гашић

2018:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Вук Робовић

2018:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Доминик Паљуца

Емон Рамадани

2018:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Лазар Мишић

2018:

Краљевски колеџ у Лондону, (King’s college London)

Лука Ковачевић

2018:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Марко Милошевић

2018:

  • Технички универзитет у Бечу,
  • Рачунарски факултет, Универзитет Унион.

Марко Тодоровић

2018:

Београдска пословна школа

Милан Павличић

2018:

Рударско-геолошки факултет, Универзитет у Београду

Милош Ђуровић

Нађа Ранитовић

Никола Алексић

2018:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Никола Милош

2018:

Машински факултет, Универзитет у Београду

Петар Никић, Ђак генерације

2018:

  • Математички факултет, Универзитет у Београду и
  • Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Стефан Будимац

2018:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Филип Цмиљановић

2018:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Болић Мара

2017:

  • Електротехнички факултет, Универзитет у Београду и
  • Математички факултет, Универзитет у Београду

Вугделија Невена

Гајић Андрија

2017:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Ђоковић Јелена

Затезало Јован

2017:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Јанковић Станко

2017:

Факултет за информатику у Шведској

Лаушевић Павле

Мандић Дејана, Ђак генерације

2017:

  • Рачунарски факултет, Универзитет Унион и
  • Математички факултет, Универзитет у Београду

Миловановић Константин

2017:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Михајловић Марина

2017:

Архитектонски факултет, Универзитет у Београду

Павловић М. Марко

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Павловић Р. Марко

2017:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Петровић Стефан

2017:

Факултет за економију, ИТ менаџмент и креативну продукцију (ФЕФА), Универзитет Метрополитан

Росић Петар

Савић Федор

2017:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Цекић Лазар

2017:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Чалуковић Урош

2017:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Чамагић Алекса

2017:

Факултет организационих наука, Универзитет у Београду

Булајић Михаило

2016:

  • Рачунарски факултет, Универзитет Унион и
  • Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Деликладић Милош

Ђурoвић Никoлa

2016:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Икономовски Александар

2016:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Јеремић Јелена

2016:

  • Војно електронско инжењерство, Војна академија, Универзитет одбране у Београду и
  • Математички факултет, Универзитет у Београду

Колић Петар

2016:

Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Крчмар Марко

2016:

Правни факултет, Универзитет у Београду

Маринковић Ђорђе

2016:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Стаменковић Филип

2016:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Станојевић Софија

2016:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Тасић Никола, Ђак генерације

2016:

  • Рачунарски факултет, Универзитет Унион и
  • Електротехнички факултет, Универзитет у Београду

Ћирић Лука

2016:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Црнојевић Стефан

2016:

Математички факултет, Универзитет у Београду

Анагности Андреј

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Арсенић Арсеније

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Бошковић Урош

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Вукашиновић Милан

Гранић Немања

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Ђаковић Петја

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Жегарац Ана, Ђак генерације

2015:

Лондонски универзитетски колеџ (University College London)

Лазаревић Стефан

Милић Никола

2015:

Медицински факултет, Универзитет у Београду

Николић Марко

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Новаковић Данило

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Нурковић Јасмин

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Портић Павле

2015:

Факултет техничких наука, Универзитет у Новом Саду

Пупавац Војин

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Романдић Марко

2015:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Антић Божидар

Бјелобрк Вук

Богетић Алекса

Вишњић Милош

Владисављевић Василије

Војиновић Никола

Вукмировић Никола

Горњак Андреј

Грковић Ана

Дорник Александар

Дрецун Иван

Јеремић Бранко

Јовановић Алекса

Јокановић Владислав

Караџић Милош

Кораћ Ђорђије

Леверда Јеврем

Лукић Павле

Миловановић Коста

Миловић Његован

Петровић Вукашин

Петровић Ђорђе

Попадић Душан

Радивојевић Данило

Рајић Алекса

Ромчевић Јован

Савић Филип

Стевановић Марко

Ћетковић Марко

Хабић Богдан

Бркић Алекасандар

Васић Владимир

2013:

Правни факултет, Универзитет у Београду

Вујошевић Стефан

2013:

Канадски универзитет за информатику, Онтарио, Канада

Гавриловић Вук

2016:

  • Рачунарски факултет, Универзитет Унион  и
  • Математички факултет, Универзитет у Београду

Голубовић Дарко

2013:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Ђерић Димитрије

Ђукетић Вукашин

2013:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Јапуровић Милош

Јовановић Томислав

2013:

Единбург универзитет, Велика Британија

Јовић Растко

Кецман Стефани

20113:

Факултет дигиталних уметности, Универзитет Метрополитен

Кукољ Петар

2013:

Математички факултет, Универзитет у Београду

Лопушина Лука

2013:

Математички факултет, Универзитет у Београду

Максимовић Душан

2013:

Универзитет у Бечу, смер Графички дизајн

Марковић Ана

2013:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Мартиновић Бојан

2013:

Факултет организационих наука, Универзитет у Београду

Матовић Филип

2013:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Мијатовић Игор

2013:

Lindenwood university, смер информатика, САД

Рајков Никола

Ранковић Бојана, Ђак генерације

2013:

  • Рачунарски факултет, Универзитет Унион и
  • Факултет организационих наука, Универзитет у Београду

Симић Никола

Стојадинов Марко

2013:

Машински факултет, Универзитет у Београду

Томић Александар

2013:

Факултет спорта и физичке активности, Универзитет у Београду

Травица Лазар

2013:

Рачунарски факултет, Универзитет Унион

Церовић Милутин

2013:

Математички факултет, Универзитет у Београду

Алексић Никола

Атанасовски Александар

Васић Ненад

Витасовић Никола

Вуковић Марко

Гривцов Сергеј

Дрндаревић Петар

Илић Александар

Јанићијевић Марко

Јоксић Стефан

Катанић Стојан

Лукић Леон

Макарић Владимир

Малетић Михаило

Мијаиловић Тина

Миличић Стеван

Милошевић Петар

Нововић Филип

Орбовић Иван

Путниковић Владета

Стакић Марко

Ћирић Игор

Дакић Дамјан

Ђорђевић Иван

Златков Андреј

Јованић Марко

Крстић Никола

Крчмар Андријана

Кукрка Александра

Кучевић Стефан

Малуцковић Никола

Михаиловић Стефан

Николић Владимир

Одобашић Душан

Предић Огњен

Радојевић Aња

Сатарић Ана

Спасић Милан

Тривунац Александра

Хамза Лука

Шпановић Душан

Боровина Катарина

Вукоје Вукашин

Дикић Милош

Игњатовић Предраг

Јовановић Ђорђе

Кржић Стефан

Кривокапић Срђан

Милошевић Љубиша

Нешић Немања

Прокин Маја

Стојановић Угљеша

Стојковић Јелена

Стојковић Милош

Стојковић Момчило

Тришовић Ана

Туба Ева

Чумић Милутин

Абрамовић Филип

Антић Јелена

Живковић Филип

Јовановић Марко

Ковачевић Вељко

Којић Стефан

Миловановић Александар

Обренић Стана

Рајовић Соња

Станимировић Стефан

Суботић Немања

Ћешић Тамара