Зимска школа такмичарског програмирања за основце – Петља и РГ

Рачунарска гимназија и Фондација Петља најављују Зимску школу програмирања за основце која ће се одржати од 17. до 20. јануара 2022. године у просторијама Рачунарске гимназије у Београду и онлајн путем платформе Зум.

Циљ Зимске школе програмирања је популаризација такмичарског програмирања међу основцима који су већ исказали таленат у области рачунарства, математике и физике. Школа је намењена заинтересованим ученицима који су током школске 2020/21. учествовали на Државним такмичењима из математике, информатике или физике или су се током школске 2021/22. пријавили за први круг квалификација за такмичење из информатике на Петљином порталу.

Зимска школа програмирања за основце је бесплатна за све полазнике.

Више о програму и начину пријављивања је у документу:

ЈАВНИ ПОЗИВ СА ПРИЈАВНИМ ФОРМУЛАРИМА

За сва додатна питања можете се обратити секретаријату Рачунарске гимназије на sekretarijat@rg.edu.rs ili 011/26-36-090.

17. јануар 2022.

20. јануар 2022.