Напредни C# – курс за ученике

Курс је намењен основцима и средњошколцима који су већ закорачили у свет програмирања и сада желе да продубе своје знање. Одређено предзнање програмирања, алгоритамског размишљања и решавања проблема се подразумева, те охрабрујемо радознале, маштовите и мотивисане ученике да испитају границе својих могућности.

Ако желиш да се такмичиш у овој области, или размишљаш о професионалној каријери у ИТ сфери, овај курс је направљен баш за тебе. Можда није лоше да знаш и да на наше курсеве једнако долазе и дечаци и девојчице – па не мораш да се бринеш да ћеш бити једина девојчица, да ће све бити старији или млађи од тебе.

Наш циљ је да током курса савладаш најразличитије приступе у решавању сложених проблема и тиме стекнеш основу за даље усавршавање и, наравно – учешће на такмичењима.

Курс обухвата 30 часова програмирања у 10 термина, суботом од 10:45-13:10 часова.

Током појачаних мера зашите од заразних болести сви курсеви се одржавају у складу са епидемијским условима. Сви курсеви одржавају се из учионица и онлајн истовремено, уз употребу Зум апликације.

Више информација: C# (напредни)

5. март 2022.

5. март 2022.